O nas

Łysienie, czyli, krótko mówiąc, nadmierne wypadanie włosów, powodowane różnymi przyczynami, to poważny problem, z którym co roku musi się mierzyć coraz więcej osób, zwłaszcza męska część społeczeństwa. Chcąc skutecznie zapobiec temu zjawisku, szukają, najczęściej w Internecie, informacji na ten temat, co zajmuje niestety bardzo dużo czasu.
Wiedząc o tym, postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i założyliśmy nasz portal, poświęcony właśnie sposobom poradzenia sobie z tą uciążliwą, społeczną chorobą. Gromadzimy wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu, nieustannie testując dziesiątki kosmetyków, leków i innych preparatów przeciwko łysieniu, recenzując je w zamieszczanych na stronie artykułach, dzięki czemu można zapoznać się z ich działaniem, ocenić skuteczność oraz poznać ewentualne skutki uboczne ich stosowania.
Nie twierdzimy, że o łysieniu wiemy już wszystko, ale każdego dnia powiększamy nasze doświadczenie, zdobywamy nową wiedzę, szukając jej najlepszych źródeł po to, aby każdy, kto odwiedzi nasz portal, mógł ponownie cieszyć się bujnymi, gęstymi i zdrowymi włosami. Zapraszamy do lektury i dyskusji, a wszelkie uwagi są zawsze mile widziane.

3xile-ekipa