Walkę z łysieniem czas zacząć – co mnie czeka, sukces czy porażka?

Walka z łysieniem wielu osobom wydaje się syzyfową pracą, która koniec końców i tak nie przynosi żadnych efektów. Ja, szczerze mówiąc, mam na ten temat mieszane uczucia – z jednej strony zdaję sobie sprawę, że ciężko zatrzymać biologiczne procesy, z drugiej strony – medycyna i farmakologia mogą dziś bardzo wiele…

Mam dopiero 29 lat, a już łysieję. Kiedy to odkryłem, byłem zaszokowany. Nie wiedziałem, czy winny jest temu tryb życia (np. zła dieta, stres), czy geny. To drugie było średnio prawdopodobne, mój ojciec zaczął łysieć dopiero kilka lat temu i proces ten postępuje bardzo delikatnie – ma tylko lekkie zakola i to wszystko. Dlaczego więc ja, nie mając nawet jeszcze trzydziestki, odnotowuję na głowie coraz więcej rzedniejących miejsc, a włosy stają się coraz słabsze? Widocznie w naszych czasach wszechobecna chemia i życie w ciągłym stresie robią swoje. Na szczęście dzisiejsza cywilizacja oprócz wad ma również zalety – osiągnięcia w dziedzinie metod leczenia i produktów farmaceutycznych. Dlatego jestem pełen nadziei, że proces łysienia da się zatrzymać. O wynikach swoich testów preparatów na łysienie, poinformuję Was na tym blogu.

W internecie znaleźć można wiele środków na  łysienie, w tym niektóre do zastosowania zewnętrznego, a inne w formie tabletek. Ja jednak skoncentruję się na początku na produkcie, którego reklamę co dzień każdy z nas widuje dziesiątki razy w telewizji – szamponie DX2. Szczerze mówiąc, już go zakupiłem i zacząłem używać. Zobaczymy, jakie będą efekty. Szeroka kampania reklamowa powinna iść w parze ze skutecznością preparatu. Przynajmniej teoretycznie. A może Wy macie jakieś własne opinie o DX2 lub o innym środku na łysienie?

Related posts

4 Thoughts to “Walkę z łysieniem czas zacząć – co mnie czeka, sukces czy porażka?”

 1. zx

  Ja próbowałem Loxon 2, ale efekty niezbyt mnie zadowoliły. Szukam w internecie jakichs innych środkow, ale koniec końców chyba wybiore się do dermatologa.

 2. Adamus

  taki już nasz facetów los z tym łysieniem. Nic się nie poradzi na to

 3. Lolo

  używam DX2 i jednocześnie tabletek na łysienie od dwóch tygodni, na razie bez zmian

 4. marcin78

  Co nam zostaje – golenie glowy na łyso i do przodu

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.