Revalid opinie pacjentów o popularnych kapsułkach na porost włosów

Piękne, gęste i lśniące włosy to ważny atrybut atrakcyjności zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niestety, natura nie jest jednakowo łaskawa dla wszystkich i dla wielu ludzi poważnym problemem staje się nadmierne wypadanie włosów, prowadzące w rezultacie do przedwczesnego łysienia. Może to nam się przytrafić niezależnie od wieku, a proces ten jest szczególnie nasilony przy wszelkich stanach chorobowych czy po zimie, kiedy to ukrywamy fryzurę pod ciepłą czapką. Niekorzystny wpływ na nią mają także częste zmiany temperatury, a zimno powoduje między innymi obkurczanie się naczyń krwionośnych w skórze głowy, przez co gorzej odżywione są mieszki włosowe. Sam włos staje się bardziej kruchy, łamliwy, zaczyna powoli obumierać i w końcu wypada.

Jak skutecznie zadbać o wypadające włosy.

Włosy po zimie ulegają osłabieniu, wymagają więc odpowiedniego wzmocnienia, kuracji, która w krótkim czasie przywróci im utracone siły witalne. Oczywiście pierwsze, o co należy zadbać, to higiena, codzienne mycie przy pomocy starannie dobranych do typu włosów kosmetyków, szamponów i używanie odżywek, najlepiej opartych na naturalnych, roślinnych składnikach. Kiedy nie wiemy, jakie mamy stosować, to można poradzić się swojego fryzjera, kosmetyczki czy w ostateczności trychologa lub lekarza specjalisty, dermatologa.

Jednak codzienna higiena nie odniesie żadnego pożądanego efektu, jeśli w naszym organizmie brakuje ważnych składników odżywczych, a zwłaszcza witamin oraz minerałów, niezbędnych dla jego prawidłowego funkcjonowania. Powinniśmy dostarczać je w spożywanych posiłkach, lecz czasami ciężko jest samodzielnie zbilansować dietę i niekiedy po prostu nie mamy na to czasu. Te wszystkie niedobory da się na szczęście szybko uzupełnić przy pomocy suplementów diety, takich jak Revalid, doustny produkt wspomagający naturalny wzrost włosów.

Revalid – stosowany w leczeniu różnych odmian łysienia.

Suplementy z pewnością mogą skutecznie wspomóc proces leczenia nadmiernego wypadania włosów, jednak tylko pod warunkiem, że zostaną właściwie rozpoznane tego przyczyny. Powiedzmy sobie szczerze, że sami nie posiadamy tak rozległej wiedzy, szczególnie z dziedziny kosmetologii oraz medycyny i nie będziemy w stanie stwierdzić, czy łysienie jest powodowane przez braki w higienie, czy rozwijające się stany chorobowe w obrębie skóry głowy. Lepiej więc złożyć wizytę u wspomnianych specjalistów, którzy przy pomocy profesjonalnego sprzętu diagnostycznego udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Taka diagnoza może właśnie wykazać, że potrzeba jedynie skoncentrowanej i silnej dawki substancji odżywczych, którą dostarczy Revalid, polecany w kuracji prawie wszystkich odmian tej choroby.

Revalid – perfekcyjnie dobrany skład, gwarantujący dużą skuteczność.

Jak w każdym innym leku czy suplemencie diety, najważniejszy jest jego skład, wpływający bezpośrednio na jego skuteczność. Stanowczo należy unikać preparatów z niesprawdzonych źródeł, pełnych negatywnie działających substancji chemicznych, które mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Revalid to środek pochodzący od renomowanego producenta, któremu można w pełni zaufać, a jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne. Skład tabletek gwarantuje osiągnięcie rezultatów kuracji w stosunkowo krótkim czasie i znajdziemy w nim:

  • witaminę B1, nazywana także tiaminą, niezbędną w codziennej diecie, której niedobory szybko odczuwa cały organizm. Można śmiało powiedzieć, że jest to najlepsze, co można dać włosom, a oprócz suplementów, znajdziemy ją np. w roślinach strączkowych. Witamina B1 w pielęgnacji włosów reguluje pracę gruczołów łojowych, które na jej brak reagują zwiększonym łojotokiem, czego efektem jest nadmierne przetłuszczanie skóry głowy. Brak tego składnika wpływa też na strukturę włosa, powodując jego kruchość i łamliwość,
  • witaminę B6, czyli pirydoksynę, również zapobiegającą nadmiernemu łojotokowi i wspomagającą szybki wzrost włosów. Dodatkowo chroni je przed chorobami, stanami zapalnymi i skutecznie zapobiega przesuszaniu skóry głowy. Jest jednym z ważniejszych budulców włosa, odpowiadającym za jego wytrzymałość mechaniczną,
  • l – cystynę, aminokwas, także budulec włosa, którego działanie sprowadza się do usuwania z organizmu wszystkich szkodliwych substancji, toksyn pozostałych po procesach przemiany materii,
  • pantotenian wapnia, czyli witaminę B5, chroniącą włosy przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, zwłaszcza słońcem i wiatrem, nawilżającą je w przypadku przesuszenia, dzięki czemu nie tylko są dobrze odżywione, ale mają też zdrowy wygląd. Skutecznie zapobiega także ich wypadaniu,
  • l – metioninę, kolejny aminokwas z grypy siarkowych, będący budulcem alfa – keratyny, którą należy w dużych ilościach dostarczać mieszkom włosowym, przez co można powstrzymać proces ich osłabiania i wypadania,
  • wyciąg z prosa, zawierający niezbędne i zdrowe kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3,
  • wyciąg z kiełków pszenicy, pełen dużej ilości witamin, które nie tylko odżywiają włosy od nasady po same końce, ale są też źródłem energii umożliwiającej ich szybki wzrost, odżywia też skórę głowy,
  • drożdże piwne, mające w składzie praktycznie wszystkie witaminy z grupy B, a ponadto cenne minerały, żelazo, cynk, potas, selen, magnez i chrom, bez których nie ma nawet co myśleć o zatrzymaniu i odwróceniu procesu łysienia.

Revalid – działanie i efekty stosowania.

Skład tabletek oparto na naturalnych składnikach, zminimalizowano więc możliwości wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych, ale nie wyeliminowano ich całkowicie. Revalid można kupić w opakowaniu zawierającym 90 tabletek, a zalecana przez producenta dawka to 3 sztuki na dobę. Tabletki najlepiej jest brać bezpośrednio po posiłku, popijając dużą ilością wody. Niezalecane jest przekraczanie dobowej dawki, choć w uzasadnionych przypadkach intensywnego wypadania włosów, można zwiększyć dawkę do 6 tabletek, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Pierwsze efekty można zauważyć już po miesiącu, a pierwszym pozytywnym objawem jest znaczne zmniejszenie się ilości wypadających włosów, niekiedy nawet o ponad połowę. Ponadto widocznemu i przede wszystkim odczuwalnemu wzmocnieniu ulega ich struktura, dzięki czemu stają się mniej łamliwe i odporne na zabiegi kosmetyczne, mycie oraz czesanie. Po dalszych 3 – 4 miesiącach praktycznie nie znajdujemy już ich na szczotce czy grzebieniu, a całą kurację warto kontynuować aż do całkowitego powstrzymania łysienia. Możemy także liczyć na szybki wzrost nowych, mocniejszych i zdrowszych włosów, poprawia się także ich koloryt, a w wielu przypadkach jest nawet intensywniejszy. Przed jego stosowaniem warto też poznać ewentualne efekty uboczne, które zawsze mogą wystąpić, zwłaszcza u osób uczulonych na którykolwiek składnik. Najczęściej są to łagodne dolegliwości żołądkowe, ustępujące niemal natychmiast po odstawieniu preparatu. Oczywiście takie efekty nie występują u stu procent pacjentów, jednak spora liczba wystawia Revalidowi zdecydowanie pozytywną opinię.

Profolan – alternatywa warta rozważenia.

Zdarzają się niestety sytuacje, kiedy jego używanie nie da rezultatów, jakich oczekiwaliśmy lub wystąpią skutki niepożądane, można wtedy zastosować inny suplement, o równie wysokiej, a zdaniem wielu nawet wyższej skuteczności, Profolan.

Jest to środek również polecany przez specjalistów, zarówno wspomnianych trychologów, jak i dermatologów i podobnie jak Revalid zawiera w swoim składzie tylko naturalne substancje, wyciągi z popularnych roślin od dawna używanych w leczeniu łysienia i wielu innych chorób skóry głowy. Profolan czerpie swoją wyjątkową siłę z:

  • pokrzywy, odżywiającej i nawilżającej skórę, przez co najskuteczniej zapobiega utracie włosów. Jej działanie wspomaga szereg witamin, takich jak, A, C, K oraz B2 i minerały, wapń, żelazo, potas, cynk i fosfor. Pokrzywa oczyszcza organizm z toksyn, wpływa też na ukrwienie skóry na głowie poprzez zwiększenie produkcji czerwonych krwinek,
  • skrzypu polnego, pełnego krzemu, budulca włosa odpowiadającego za jego mocną i odporną na uszkodzenia strukturę. Ma także działanie przeciwzapalne, przyspieszając również gojenie się ran i podrażnień.

Profolan wyróżnia się spośród innych suplementów właśnie takim doborem składników, które razem tworzą Grow 3, unikalną formułę skutecznie powstrzymującą główną przyczynę wypadania włosów, czyli nadmierne wydzielanie dihydrotestosteronu, DHT, hormonu o destrukcyjnym wpływie na funkcjonowanie mieszków włosowych. Szybko przywraca im utraconą sprawność, a odrastającymi włosami można cieszyć się już po około 2 tygodniach kuracji. Warto więc natychmiast wypróbować Profolan, a dodatkowo w tej chwili można go nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, składając zamówienie na stronie producenta.

Related posts

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.